Di Marijin cilj je propao, a Juventus je pretrpio niz poraza

Blog1 komentar na Di Marijin cilj je propao, a Juventus je pretrpio niz poraza

U 31. kolu Serie A Juventus je na svom terenu igrao protiv Napulja. Juventus, koji je tek stigao do polufinala Europske lige, jako želi nastaviti pobjeđivati u ligi, ali stvari ne idu najbolje. U 10. minuti Quadrado se ubacio i iz daljine pucao Meret. U 15. minuti Krstić je ubacio, a Milikov udarac glavom oduzeo je Meret. U 19. minuti Kvaratsheria je primio centaršut Di Lorenza, a Szczesny je izbacio glavom. U prvom poluvremenu obje su strane remizirale.messi fodboldstøvler Adidas X

U drugom poluvremenu Allegri je na teren poslao Di Mariju i Chiesu, a Osimhen je dvaput zaredom zaprijetio. U 82. minuti Di Maria je uspio u napadu iz daljine, ali je poništen jer je Milik napravio krađu. U 92. minuti Chiesa Jr. je prošao, a Vlahović je postigao gol. Budući da je lopta prva otišla izvan igrališta, još uvijek je bila nevažeća. Minutu kasnije, Raspadori je uspješno pogodio iz voleja, a Naples je pobijedio Juventus 1-0, čime je Juventus ostvario niz od tri poraza u prvenstvu.

Sudeći prema procesu igre, tehnički i taktički učinci ujaka Jionga još uvijek su vrlo očiti. Juventus je u posljednji trenutak dva puta probio protivnička vrata, ali ih je sudac nažalost poništio. Raspadori je u 93. minuti sudačke nadoknade udarcem iz voleja pobijedio Juventus i na gostovanju uzeo 3 boda. Ako Napulj može pobijediti Salernitanu u sljedećem kolu, Lazio, koji je drugi, ne može. Ako pobijedi milanski Inter, Napulj će nakon 33 godine opet biti na vrhu Serie A.

No, zviždanje ove utakmice izazvalo je nezadovoljstvo navijača Juventusa nakon utakmice. Chiesa je asistirao za pogodak Vlahovića. Doista, lopta je otišla izvan igrališta. Nema puno kontroverzi, ali Di Marijin pogodak Milikov ukradeni prekršaj bilo je teško uvjeriti javnost prije zvižduka. Sudeći po usporenoj snimci, Milik je prvo dodirnuo loptu, a potom i fizički dodirnuo igrača Napulja.

Osim toga, bio je još jedan put prije napuljske priče, Cuadrado je uletio u šesnaesterac s loptom i iznenada promijenio smjer, a branič Napulja ga je srušio u šesnaestercu. Obje noge imale su očit kontakt, ali sudac nije. Bilo kakav izraz, dva krajnje kontroverzna opoziva izravno su odredila trend igre.