Europska liga Feyenoord 1-0 Roma Weifer postigao je jedini pogodak na utakmici

Blog1 komentar na Europska liga Feyenoord 1-0 Roma Weifer postigao je jedini pogodak na utakmici

Ova utakmica prvog kola četvrtfinala UEFA Europske lige 2022.-2023. otvorila je vrlo uzbudljivu bitku za fokus. Velikan Eredivisie Feyenoord igrat će kod kuće protiv Rome, elektrane Serie A, koja ima dobru ukupnu snagu u igri u gostima. Nakon što su se dvije strane žestoko borile 90 minuta, Feyenoord je kod kuće tijesno pobijedio Romu 1-0.Maglie Manchester United 2023

Kao jaka momčad u Serie A, ukupna izvedba momčadi Rome koju vodi Mourinho ove sezone još uvijek je vrlo dobra. U trenutnom posljednjem poretku Serie A, momčad Rome privremeno je na trećem mjestu. Protivnik Feyenoord je prvoplasiran na najnovijoj ljestvici Eredivisie lige ove sezone.

Sudeći po ljestvici, Feyenoord je i dalje u blagoj prednosti u odnosu na Romu. Ova se igra također može opisati kao prekrasan snažan dijalog. U prvom dijelu dvobojne utakmice gostujuća Roma bila je ta koja je povela u napadu. U 43. minuti utakmice obrambeni igrač Feyenoorda Weifer slučajno je rukom igrao suparnika i dosudio mu jedanaesterac. Pellegrini je osobno izveo jedanaesterac, ali je nažalost Pellegrini Nee pogodio penal na okvir gola. Roma je promašila gol. U prvom poluvremenu obje ekipe nisu uspjele postići pogodak. Na taj su način dvije momčadi završile prvo poluvrijeme rezultatom 0-0. Zatim je u drugom poluvremenu utakmice između dviju strana Feyenoord također ojačao svoju napadačku moć.Divise PSG Messi 30

U 53. minuti Weifer je pogodio sjajnim udarcem iz voleja izvan šesnaesterca. Ovim golom Feyenoord je poveo na terenu. No, u preostalom vremenu utakmice Roma nije uspjela preokrenuti situaciju na terenu te više nije bilo nade za povratak, a utakmica je izgubila napetost. Nakon što su se dvije strane žestoko borile 90 minuta, Feyenoord je na kraju tijesno pobijedio Romu 1-0 kod kuće i preuzeo vodstvo u stjecanju prilike za prolaz dalje.

One thought on “Europska liga Feyenoord 1-0 Roma Weifer postigao je jedini pogodak na utakmici