Golden State Warriorsi prekinuli pobjednički niz

Blog2 komentara za Golden State Warriorsi prekinuli pobjednički niz

Nastavljen je regularni dio nove NBA sezone, a Golden State Warriorsi prekinuli su pobjednički niz. Iako su Poole i Thompson zajedno zabili 69 poena, Lillard je upisao triple-double učinak od 33 poena, 10 skokova i 11 asistencija. Vodio je momčad do skoka od 11-0 u kritičnom trenutku posljednje četvrtine i uspostavio prednost. Warriorsi su kod kuće tijesno pobijedili Warriorse 125-122. Trail Blazersi prekinuli su svoj niz od 2 poraza, a Warriorsi su prekinuli niz od 2 pobjede.

Na početku utakmice Blazersi su iskoristili prednost domaćeg terena i krenuli s valom 12-4. Warriorsi su zatim prilagodili svoje stanje i odigrali val od 13-3 napada kako bi preokrenuli situaciju. Na kraju, Blazersi 34-27 Warriors.

U drugoj četvrtini obje su strane zadržale dobru ofenzivnu učinkovitost u uvodnoj fazi, a onda su Warriorsi nastavili uzvraćati kako bi smanjili bodovnu razliku, a rezultat je naizmjenično rastao. . Nakon poluvremena, Blazersi 63-67 Warriors.

Mijenjajući strane da bi se ponovno borile, dvije su strane počele igrati nerazdvojno, a igra je uvijek bila u zastoju. Na kraju treće četvrtine, Blazersi 95-95 Warriors.

U posljednjoj četvrtini dvije su strane nastavile ritam prethodne četvrtine, no nakon nekog vremena Blazersi su iskoristili ukupnu igru i počeli davati snage kako bi postupno povećavali bodovnu razliku. . Na kraju je utakmica završila, Blazersi 125-122 Warriorsi.