Marr asistira Messiju za pogodak

Blog2 komentara za Marr asistira Messiju za pogodak

U 8. kolu Ligue 1 2022/23 počela je bitka za fokus. Paris Saint-Germain je u gostima pobijedio Kryona 1-0, a Neymar je asistirao Messiju za pogodak.

Paris je ostvario 4 pobjede, 1 remi i 1 poraz protiv Lyona u posljednjih 6 puta. Prošle sezone Pariz je remizirao 1-1 na gostovanju kod Lyona. U ovoj utakmici nastavili su započeti Messi, Neymar i Mbappe.

Pariz je fantastično počeo. U 4. minuti Messi je ubacio loptu, Neymar je ubacio s lijeve strane šesnaesterca, Messi je iskoristio trend i zabio, Pariz je poveo Lyonu 1:0! U 40. minuti Messi je iz malog kuta ubacio po lijevoj strani, a loptu je nogom odbio Lopez. Pariz je u prvom poluvremenu vodio kod Lyona 1-0.

U drugom poluvremenu dvije su strane promijenile strane i ponovno se borile. U 72. minuti Paris je propustio priliku. Mendes je vratio s lijevog trokuta šesnaesterca, a Neymarov udarac iz blizine obranio je Lopez. U 78. minuti Messi je gurnuo udarac iz donjeg lijevog kuta, a Lopez ga je obranio.

U 91. minuti Messi je iz slobodnog udarca pogodio okvir vrata, a dopunski Ramos bio je u ofsajdu i pomaknuti pogodak je nevažeći. Paris je pobijedio Lyon 1-0 i nastavio vodeći na ljestvici.